Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Німеччина планує виділити 200 млн євро на боротьбу з епідеміями в Африці

06.05.15

Як заявив в інтерв’ю німецькій газеті Bild міністр з питань економічного співробітництва ФРН Герд Мюллер, у Німеччині запланували створення спеціального пулу, який складатиметься з технічного та медичного персоналу, а також лікарів, для протистояння спалахам смертельних захворювань в Західній Африці, аналогічним лихоманці Ебола.

Даний антикризовий центр для боротьби із захворюваннями створять на базі GIZ (Німецького товариства міжнародного співробітництва). Головна і відмінна риса даного центру — його мобільність і здатність всього лише за 3-5 днів розгорнутися і почати працювати в тих районах, які будуть вражені спалахами епідемій, подібним до лихоманки Ебола. Для цих цілей Німеччина запланувала виділення близько 200 млн євро.

На даному етапі така ініціатива по створенню групи мобільних лікарів і підтримці системи охорони здоров’я Африки виходить тільки від Німеччини. Але є надія, що після першого кроку в цьому напрямку німецьких лікарів, до них приєднаються інші країни.

Також Франк Ульріх Монтгомері, Президент Федеральної лікарської палати Німеччини, закликав міжнародне співтовариство розпочати проведення системних вакцинацій населення Африки від вірусу Ебола, тому що тільки щеплення реально можуть запобігти новим спалахам захворювання в країнах Африканського континенту.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.