Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Небезпечний вiрус провокує бронхiт та загрожує пневмонiєю

15.06.16

Вiтчизнянi iнфекцiонiсти проiнформували про потужну атаку небезпечного вiрусу. За словами лiкарiв, суттєво зросла кількість викликiв до хворих зi скаргами на високу температуру, кашель та нежить. Як повідомляють фахівці, хвороба проявляється раптово, з лихоманки, а закiнчується, як правило, бронхiтом, хоча можливi й важчi ускладнення. За інформацією медиків, це аденовiрус, який досить часто в цей перiод активізується, адже для нього створюється ряд сприятливих умов. Перш за все, ця iнфекцiя полюбляє високу температуру повiтря, в такий період рiвень збудника досить рiзко зростає. По-друге, органiзм людини потерпає через авiтамiноз, та пiсля перенесених зимових застуд, що порушує роботу iмунної системи. Як наслiдок — досить рiзке збiльшення кількості хворих iз наявними симптомами важкої застуди.

Слід зазначити, що цей вiрус дуже заразний, зазвичай він передається повiтряно-крапельним шляхом. Тому в цей час хворiють переважно цiлими групами, мова як про робочi колективи, так i про сiм’ї. Аденовiрус уражує слизову оболонку дихальних шляхiв, що найперше проявляється покашлюванням i вiдчуттям закладеностi горла. Як правило, на другий день пiдвищується температура тiла до 38 — 39 градусiв, хворого починає лихоманити. На цьому фонi можливе розвинення сильного нежитю, болю у горлi, кашлю. До того ж, цей стан супроводжується загальним знесиленням.

Основна небезпека ураження аденовiрусом полягає в тому, що вiрус дуже активний, якщо вчасно не зупинити запальний процес, iнфекцiя буде й надалі поширюватися. А це загрожуватиме не лише гострим бронхiтом, а й розвитком пневмонiї. Тому, вiдчувши нездужання, не зволікайте, негайно викликайте лiкаря. При даному захворюванні краще не намагатися йти в полiклiнiку, адже це загрожує можливістю зараження iнших людей.

При даному захворюванні потрiбнi: лiжковий режим, часте пиття, призначені лікарем противiруснi препарати, лiки для розрiдження мокротиння, можливо знадобляться антигiстамiннi препарати для зняти набряку.

Але слід пам’ятати — призначати лiкування має виключно лiкар. Не варто вдаватися до самолiкування, це може зашкодити вашому здоров’ю.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.