Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

На Харківщині в шість разів частіше стали хворіти на гепатит

03.12.14

Таку інформацію надало Головне управління Держсанепідслужби по Харківській області.

У порівнянні з цим періодом 2013 року рівень захворюваності в цілому знизився, але епід.ситуація продовжує залишатися нестійкою. Спостерігається зниження рівня захворюваності менінгококовою інфекцією, епідемічним паротитом, сальмонельозом, туберкульозом органів дихання, вірусними менінгітами, епідемічним паротитом, краснухою, гострими респіраторними вірусними інфекціями, гострими вірусними гепатитами В і С, грипом і хворобою Лайма.

За інформацією, наданою санепідстанцією, зареєстровано збільшення рівня захворюваності ротавірусним ентеритом, кашлюком, кіром, гастроентероколітом, хронічними вірусними гепатитами, лямбліозом, гострим вірусним гепатитом А. Слід зазначити, що захворюваність гострим вірусним гепатитом А збільшилася майже в 6 разів. Нагадаємо, основні заходи профілактики — це дотримання правил особистої гігієни та використання чистої, якісної води. У Харківській області відзначено збільшення кількості захворілих на кашлюк та кір. Загалом на кашлюк захворіло 125 осіб, на кір — 128, більша частина з хворих не мала профілактичних щеплень.

За інформацією санепідстанції, за період 13 — 19 жовтня по Харківській області на ГРВІ та грип захворіло 4302 людини, з них 2927 — це діти, віком до 17 років. Рівень захворюваності склав 15,77 випадків на 10 000 населення, що не перевищує епідеміологічний поріг. Найвищі показники захворюваності зареєстровані у Дергачівському районі — 59,5 на 10 000 населення, найнижчі — в самому Харкові (7,02 випадків на 10 000).

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.