Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

МОЗ України оцінює можливість проникнення Еболи в країну

22.10.14

Василь Лазоришинець, виконуючий обов’язки міністра охорони здоров’я України, висловив думку, що ймовірність того, що лихоманка Ебола може проникнути на територію нашої країни, досить висока. Якщо вірус Ебола може потрапити на територію Росії, Польщі та Румунії, то не можна виключати можливості його проникнення і на територію нашої держави.
Василь Лазоришинець наголосив, що Міністерство охорони здоров’я тісно співпрацює і з екіпажами бортів, що здійснюють міжнародні авіарейси, і з співробітниками Держприкордонслужби, і з іншими службами, що забезпечують контроль прибуваючих з-за кордону громадян.

Міністр також повідомив, що на даний момент існує гостра потреба у закупівлі спеціалізованої захисного одягу для забезпечення медичних працівників, який зміг би їх захистити в разі потреби від вірусу Ебола. МОЗ України вже звернулося до Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з проханням про виділення такого спеціального одягу для забезпечення українських медпрацівників.

Наслідки проникнення вірусу Ебола на територію України можуть бути катастрофічними, летальність цього страшного захворювання надвисока.

Раніше ЗМІ вже повідомляли про факт підозри на наявність вірусу Ебола у одного з членів екіпажу судна «Western Copenhagen», що знаходилося на рейді Одеси в Чорному морі.
У зв’язку з високою загрозою зараження, дане судно не допускають на територію українських портів.

За останніми відомостями, у світі від вірусу Ебола вже померло понад 4500 чоловік.

Leave a Reply

Be the First to Comment!


wpDiscuz

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.