Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

МОЗ України хоче відпускати лікарські препарати тільки за рецептом

06.11.14

МОЗ України підтримав ініціативу по деліберализації відпуску лікарських засобів в аптеках і впровадженні рецептурного відпуску медичних препаратів.

Василь Лазоришинець, в.о. міністра охорони здоров’я, вважає що рецептурний відпуск лікарських препаратів — це абсолютно нормальна європейська практика.
Лазоришинець також наголосив на необхідності введення в Україні бюджетної страхової медицини. Він вважає, що завдяки ній діти і пенсіонери будуть забезпечуватися державою, а решта населення буде застрахована роботодавцями.

Згідно заяви в.о. міністра охорони здоров’я, для того, щоб сформувати бюджет галузі, необхідно ефективне використання коштів фонду соціального страхування.

Зокрема, також є пропозиція переглянути Національний перелік основних життєво важливих лікарських засобів та виробів медичного призначення (ВМП) і включити до його складу тільки доведено безпечні та ефективні лікарські препарати, які будуть здатні забезпечити лікування більшості захворювань. Даний перелік планується до використання в якості базового, в рамках програми держгарантій по забезпеченню українців медичною допомогою при проведенні розробки клінічних настанов, протоколів та стандартів лікування.

Заплановано також заходи по деліберализації відпуску в аптеках лікарських препаратів, впровадженню рецептурного відпуску лікарських засобів.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.