Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Мерс-коронавірус виявився не таким смертельним, як припускали раніше

19.06.15

Коронавірус близькосхідного респіраторного синдрому Мерс-коронавірус виявився більш поширеним серед людей і менш смертельним, ніж припускали дотепер, як пише MedicalXpress, з посиланням на дослідження німецьких вчених. До цих пір вважалося, що летальність Мерс-коронавірусу досягає 30%. Однак в останній роботі було показано, що багато інфіковані переносять захворювання, навіть не помітивши його симптомів.

В рамках дослідження фахівці з Університету Бонна і Німецького центру вивчення інфекційних захворювань вивчили зразки крові 10 тис. жителів Саудівської Аравії — саме там були зареєстровані майже всі випадки зараження Мерс-коронавірусом.

Як відзначають вчені, в 15 зразках були виявлені антитіла до Мерс-хімічних реагентів, а хоча всі, хто здали кров, стверджували, що протягом кількох років не переносили важкі захворювання. За словами дослідників, можливо за останні 10 років Мерс-Соу в легкій формі перехворіли понад 40 тис. жителів Саудівської Аравії.

На сьогоднішній день немає специфічного лікування короновіруса близькосхідного респіраторного синдрому.

Вперше зараження людини вірусом було зафіксовано в 2012 році. Варто відзначити, що в результаті вивчення останніх даних, комісія ВООЗ дійшла висновку про відсутність ознак стійкої передачі вірусу від людини до людини.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.