Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Медиками відкрито нове венеричне захворювання

03.12.15

У Великобританії медиками було виявлено нове захворювання, яке передається статевим шляхом, носієм якого можуть бути мільйони людей у всьому світі. Лише на території Британії спеціалістами було виявлено 200 тисяч інфікованих.

Як повідомляють джерела, дану інфекцію викликає мікроорганізм Mycoplasma genitalium. У зв’язку з тим, що виявлене захворювання практично не має симптомів, інфекцію вкрай важко діагностувати.

Дослідники з University College London (Університетського коледжу Лондона), очолювані Пемом Сонненберг (Pam Sonnenberg), провели обстеження понад 4 500 осіб, та зібрали у них зразки сечі для аналізу. Як в подальшому виявилося, 1% обстежених у віці від 16 до 44 років мали зараження генітальною мікоплазмою, що в 100% випадків може передаватися через статевий контакт.

Як заявляють дослідники, носіями інфекції є 67% жінок та 90% чоловіків. В групі ризику, як повідомляється, перебувають люди віком від 25 до 44 років, що ведуть безладне статеве життя.

Наголошується, що серед молодих людей, які ніколи не мали статевих зв’язків, генітальну мікоплазму не було виявлено. Медики попереджають, мікроорганізм Mycoplasma genitalium небезпечний тим, що фактично ніяк не проявляє себе, але попри цей факт, може викликати безпліддя, запалення органів тазу, або випадки позаматкової вагітності.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.