Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Майже тисяча шкіл закрилася з причини небезпечного вірусу «БСРС»

12.06.15

У Південній Кореї було зафіксовано новий спалах захворюваності на небезпечний близькосхідний респіраторний синдром (БСРС). Як відмічається, у Сеулі зареєстровано 5 нових пацієнтів із підтвердженим БСРС, одна людина вже померла від цієї хвороби.

Станом на сьогодні кількість вже підтверджених випадків захворювання на БСРС сягая 36. Три захворілих на БСРС вже померли. Влада Південній Кореї надзвичайно стривожена тим фактом, що серед заражених БСРС є й представники медперсоналу, що опікуються інфікованими. Зокрема, серед нових п’яти захворілих є лікар шпиталю, до якого було доставлено одного з заражених пацієнтів, перш ніж того перевели до спеціального ізолятора в іншому медичному закладі. Перший випадок страшної хвороби у країні з‘явився близько двох тижнів тому, пацієнт заразився, перебуваючи у Саудівській Аравії.

Зараз понад 90 людей знаходяться під підозрою на наявність в них небезпечного вірусу, ще близько 1300 чоловік було поміщено у карантин, наразі вони перебувають під постійним медичним наглядом. У зв’язку з поширенням небезпечної хвороби та фіксацією нових випадків зараження на БСРС, корейський уряд прийняв рішення про закриття понад 700 навчальних закладів, щоб унеможливити поширення цієї наднебезпечної хвороби.

Спалах захворюваності на БСРС у Південній Кореї є на сьогодні найбільшим за межами Саудівської Аравії.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.