Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Лікування проти раку дало можливість позбутися від вірусу ВІЛ-інфікованим пацієнтам

12.09.14

В Австралії ВІЛ-інфікованим пацієнтам проводили трансплантацію стовбурових клітин, що несподівано призвело також до істотного зниження концентрації ВІЛ в крові людей до рівня, який вже не визначався за допомогою діагностичних тестів. Інша команда дослідників близько року тому повідомляла про аналогічні результати при лікуванні двох пацієнтів.

Але так як ризик повторного виявлення вірусу ВІЛ в крові австралійських пацієнтів все ж існує, команда дослідників під керівництвом Девіда Купера, який є директором Інституту Кірбі при Університеті Нового Південного Уельсу в Сіднеї, не може з упевненістю стверджувати, що даних пацієнтів повністю змогли від ВІЛ -інфекції вилікувати. Згідно заяви керівника дослідження, отримані вченими результати свідчать про те, що проведена у ВІЛ-інфікованих пацієнтів трансплантація кісткового мозку вплинула на резервуари вірусу саме таким чином, що знизила його концентрацію до дуже низьких значень.

Сама ж по собі трансплантація стовбурових клітин не може застосовуватися як рутинний метод для лікування ВІЛ, і пов’язано це з тим, що дану процедуру супроводжує досить висока смертність (10%). Девід Купер вважає, що наступним важливим етапом досліджень має стати виявлення тих областей, в яких може ховатися ВІЛ, а також пошук більшої кількості подібних випадків в клінічній практиці і проведення порівняння їх між собою. Наступний етап допоможе дослідникам зрозуміти, яким чином можливо впливати на імунну систему людини, з метою зменшити розміри резервуарів ВІЛ до вкрай низьких значень.

Проведення спостережень за великою кількістю пацієнтів дасть можливість зрозуміти, яким чином можливо простимулювати імунну систему людини для боротьби з ВІЛ.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.