Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Лікування герпесу, знижує і концентрацію вірусу СНІДу в крові

08.04.13

За інформацією агенції Associated Press, лікування генітального герпесу в подальшому може допомогти взяти під контроль вірус СНІДу у жінок, які заражені обома інфекціями. Дані дослідження були проведені в Африці. Відповідно до їх результататів, лікування генітального герпесу може запобігти поширенню ВІЛ. У жінок, які були хворі і СНІДом і герпесом одночасно, при прийомі протигерпетичного препарату кількість вірусу СНІДу у виділеннях статевих органів і в крові зменшувалася.
Серед ВІЛ-інфікованих часто зустрічаються люди, які заражені вірусом герпесу II типу, тому що герпетичні виразки на геніталіях стають своєрідними «воротами» для інфекцій, в т.ч. і СНІДу, істотно збільшуючи небезпеку його передачі статевим партнерам. Як відомо, щороку в світі з’являється 4,3 млн. нових заражених ВІЛ-інфекцією.

Дослідження, що проводилися раніше, показали, що наявність у людини герпетичної інфекції збільшує шанси бути зараженим ВІЛ втричі, а вже ВІЛ-інфіковані люди стають істотно більш заразними.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.