Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Канадці почнуть тестувати вакцину проти лихоманки Ебола на людях

18.11.14

Американське Управління з питань якості продовольства і медикаментів дало дозвіл Канадської компанії Tekmira Pharmaceuticals на початок обмежених випробувань вакцини проти лихоманки Ебола на людях. Вакцина розробляється компанією на замовлення влади США.

Ліків, що можуть ефективно боротися з цим смертельно-небезпечним захворюванням, поки немає в природі. Влада США профінансувала компанію Tekmira, надавши їй грант в розмірі 140 мільйонів доларів на створення такого медпрепарату. Фахівці фірми працюють над створенням вакцини, яка буде мати назву TKM-Ebola. Дана вакцина показала вельми багатообіцяючі результати при тестуванні на мавпах. Але для лікування людей дана вакцина поки не застосовувалася.

Глава фірми Марк Мюррей заявив: «Ми усвідомлюємо, що цю ситуацію необхідно вирішувити терміново, і оцінюємо наявні можливості використання нашого експериментального препарату відповідно до наявних правил».

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.