Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Істотний прорив у створенні вакцини проти респіраторно-синцитіальних вірусу

16.07.14

Вчені Експериментального Інституту Скріппса (ЕІС) винайшли новий метод розробки штучних білків і використали його для створення ключових інгредієнтів вакцини проти респіраторно-синцитіальних вірусу. «Респіаторно-синцитіальний вірус призводить до масової госпіталізації і є причиною смертності близько 7% дітей першого року життя», — констатує Вільям Р. Шиф, професор імунології ЕІС. При цьому в даний час проти цього вірусу не існує ліцензованої вакцини. До варіантів наявних на сьогоднішній день вакцин респіраторно-синцитіальний вірус проявляє резистентність.

Вчені застосували новий метод, який використовує підхід «раціонального дизайну» для створення вакцин, сфокусований на специфічних зонах скріплення (епітопах) вірусу. У результаті були створені білки вакцини, які стимулюють вироблення антитіл, необхідних для його нейтралізації. У макак-резус, чия імунна система схожа на людську, створений білок «іммуноген» показав позитивні результати. Після проведення п’яти імунізацій 12 з 16 макак виробляли необхідну кількість антитіл для нейтралізації респіраторно-синцитіального вірусу в лабораторних зразках.

«Це була демонстрація доказів технології, яка може бути дуже корисною у боротьбі з ВІЛ, грипом та іншими високо мінливими вірусами, що важко піддаються лікуванню традиційними вакцинами», — прокоментував професор Вільям Р. Шиф.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.