Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Герпес. Що потрібно знати

12.04.13

Що люди називають «застудою на губах», має свою назву: це лабіальний герпес (губний). Він з’являється шляхом інфікування вірусом простого герпесу клітин епітелію губ людини.

Процес інфікування здійснюється контактним способом, від людини до людини. Опинившись в клітині одного разу, вірус герпесу знаходиться в її ДНК все життя. Більшість дорослих людей мають на своїх губах ділянки з такими клітинами. Ось саме на цих ділянках губ періодично і виникають відповідні характерні висипання.

Поштовхом до чергового загострення і появи висипань на губах зазвичай служить зниження імунітету людини (загального або місцевого), наприклад на фоні ГРВІ. Тому й називають такі висипання найчастіше застудою на губах.

Крім цього, є й інші провокуючі фактори, що також мають можливість спровокувати появу герпесу на губах. До них відноситься і мікропошкодження шкіри і слизової губ.
Для того, щоб зміцнити імунітет, особливо в холодну пору року а також навесні, в першу чергу важливо стежити за тим, щоб ваше харчування було збалансованим і насиченим вітамінами і мікроелементами, вони істотно підвищують захисні сили людського організму. У разі прийому вітамінних комплексів, імуномодулюючих препартів, спочатку рекомендується провести консультацію з лікарем.

Також необхідно захищати свій організм від переохолоджень, уникати контакту з хворими на ГРВІ, уникати травмування шкіри і слизової губ. Для профілактики герпесу важливо також не забувати, що цей вірус передається контактним шляхом.

Препарат протефлазід для лікування вірусних інфекцій.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.