Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

FDA взяла участь у програмі по боротьбі з інтернет-сайтами, що торгують незареєстрованою, небезпечною фармпродукцією

24.11.14

FDA (адміністрація з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами США) спільно з іншими міжнародними і федеральними агенствами взяла участь у програмі по боротьбі з інтернет-сайтами, що торгують незареєстрованою, потенційно небезпечною, фармпродукцією.

FDA спільно з митною та прикордонною службами ґрунтовно дослідили міжнародні поштові служби, що знаходяться на території США, виявивши при цьому, що більшість з досліджених поштових відправлень містили незаконні рецептурні препарати, що були замовлені з використанням онлайн-джерел.

«Операція Пангея VII» -таку назву мав щорічний міжнародний інтернет-тиждень, який пройшов у США за підтримки Інтерполу. Під час проведених заходів правоохоронці, митники та регулятори з 111 країн світу співпрацювали з метою визначення виробників і дистриб’юторів незаконної фармацевтичної продукції та медичних виробів, які використовують інтернет для реалізації своєї продукції. Метою заходу також було видалення даної продукції з мережі поставок.

«Операція Пангея VII» скоординувала зусилля у всіх поштових відділеннях і дозволила затримати 19 618 відправлень, що містили лікарські засоби з Австралії, Великобританії, Нової Зеландії, Канади. Всі вони дійсно містили лікарські препарати неналежної якості, або сфальсифіковані (з Індії, Китаю, Мексики, Тайваню, Лаосу, Сінгапуру, Малайзії та ін.).

FDA також повідомила провайдерів інтернет-послуг, власників доменних імен та відповідні організації, про те, що 1 975 сайтів продають продукцію з порушенням законів.

FDA надає споживачам інформацію щодо того, як визначити сайт незаконної аптеки, а також дає рекомендації з пошуку безпечних онлайн-аптек.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.