Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Експерти прогнозують: можливе здорожчання ліків на 80%

08.04.14

На митницях України вже тиждень стоять величезні фури з лікарськими препаратами. Через незрозумілість ситуації з новим податком на додану вартість представники фармацевтичних компаній поки що відмовляються оформлювати вантажі. Ціни на лікарські препарати постійно збільшуються. Першими це відчули на собі онкохворі, які не мають можливості зупиняти своє лікування ні на один день. Суми в чеках на життєво-необхідні для них препарати збільшилися від декількох тисяч до 14 тисяч гривень!

Ймовірний варіант, що на ринку лікарських засобів взагалі може бути дефіцит, тому що зараз в Україну лікарські препарати практично не завозять. Дистриб’ютори не можуть зрозуміти, за якими нормами розмитнювати вантажі, що надходять до країни, тому вантажні фури з медикаментами без оформлення стоять вже тиждень на митницях.

Починаючи з 1 квітня 2014 антикризовим законом було введено 7% ПДВ на лікарські засоби. При цьому на митниці вимагають не 7%, а всі 20 %. Міністерство з доходів та зборів своїм листом перекреслило закон. Письмово було роз’яснено: «Нова ставка податку 7% не є основною, а додатковою. Основною є лише ставка податку 20%». Юристи ж констатують, що це незаконно. Від уряду України вимагають термінових роз’яснень з даної ситуації.

Якщо ставка ПДВ залишиться на рівні 20%, при цьому продовжаться коливання курсу долара, експерти з великою ймовірністю прогнозують подорожчання медичних препаратів на 80%!

Але поки що інформації мало. Дистриб’ютори зайняли вичікувальну позицію, а на митницях продовжують збиратися черги з вантажівок з лікарськими препаратами.

Препарат протефлазід для лікування вірусних інфекцій.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.