Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Доросле населення Києва атакує «дитяча» вітрянка

05.02.18

Минулого тижня у столиці України зафіксований спалах захворюваності на вітряну віспу серед дорослого населення, повідомляє прес-служба КМДА. Більше 30-ти киян потрапили на лікування у стаціонар. Спеціалісти попереджають: специфічні для вітрянки симптоми (висип, висока температура)  можуть з’являтися не відразу (інколи вони взагалі відсутні), тому, якщо ви були в контакті з хворим на вітряну віспу, і вас почали турбувати головний біль, закладений ніс, загальна слабкість, варто відразу обмежити своє спілкування з іншими людьми (адже ви можете бути розповсюджувачем небезпечного вірусу) та звернутися до лікаря.

Та не лише вірус вітряної віспи атакує мешканців Києва — від початку 2018 року у місті зареєстровано більше 150 випадків інфікування на кір, більше половини хворих – діти, пише УНІАН. Що стосується сезонних ГРВІ, то, за даними міськдержадміністрації, показник захворюваності – нижчий епідпорогу, спостерігається незначне зростання інфікування серед столичних школярів.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.