Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

До відома споживачів!

13.07.17

За для уникнення придбання споживачами неякісних лікарських засобів та підробок звертаємо Вашу увагу на те, що препарати ТОВ «НВК «Екофарм» реалізуються виключно в аптечних мережах тих країн світу, де вони пройшли реєстрацію відповідними органами охорони здоров’я. У свою чергу, аптечні мережі, котрі реалізують лікарські засоби ТОВ «НВК «Екофарм», зобов’язані мати у своєму розпорядженні та пред’являти на вимогу покупця сертифікати якості на усі препарати, котрі реалізують.

У разі виникнення будь-яких питань з приводу препаратів ТОВ «НВК «Екофарм», які були придбані в аптечних мережах, що мають сертифікати якості на зазначені лікарські засоби, Ви можете звертатися безпосередньо до офісу ТОВ «НВК «Екофарм» за телефоном гарячої лінії: 0 800 500 18 70.  У випадках придбання Вами лікарських засобів зі вказаними на упаковках реквізитами та логотипами ТОВ «НВК «Екофарм» в країнах світу, де дані препарати не зареєстровані, а також через фізичних осіб та в сумнівних організаціях, ТОВ «НВК «Екофарм» не несе відповідальності за якість придбаного Вами товару.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.