Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

До України йде мутований грип

07.03.14

У Рівненській області 37 шкіл були закриті, 7 — у Запорізькій, по 3 школи — в Івано- Франківській та Полтавській областях, — про це розповів директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Олег Єресько. Слід зазначити, що хворих з кожним днем стає все більше.

Протягом цього тижня діагноз «грип» поставили 65 тисячам українців. Найбільша кількість хворих дорослих зареєстровано по Запоріжжю і Львову, дітей — у Вінниці та Луганську. По Криму зростання захворюваності немає, але, швидше за все, це пов’язано з тим, що не всі діти ходять в школи через всім відомих подій.

Зараз дев’ятий тиждень циркуляції вірусу, епідемії поки що немає, але основний пік захворюваності ще попереду. Імовірно, він може настати через 2-3 тижні.

Найпоширеніший вірус грипу цього року — Н3N2 (мутований «свинячий» грип). Саме через цього різновиду бувають сильні ускладнення: пневмонії, бронхіти, а у літніх людей — загострення хронічних хвороб.

Препарат протефлазід для лікування вірусних інфекцій.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.