Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Для щеплення КПК вакцини вистачить усім киянам

01.09.17

Київська міська державна адміністрація закликає жителів столиці вчасно робити щеплення від вірусних інфекцій собі та дітям, підкреслюючи: комбінованою вакциною для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи міські поліклініки забезпечені.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я КМДА, вакцинуватися може кожен бажаючий киянин у поліклініці за місцем прописки. Дітям до 18 років щеплення КПК (кір-краснуха-паротит (свинка)) в Україні роблять безкоштовно.

Нагадаємо: з початку 2107 року в Києві зареєстровано 20 випадків захворюваності на кір — 10 дітей госпіталізовані. Лікарі відзначають, що летальних випадків вдавалося уникнути, але кір є інфекційним захворюванням, небезпека якого полягає в його ускладненнях (енцефаліт та ін.)

За даними МОЗ України, за останні півроку в нашій країні зафіксовано 944 випадки кору, 711 хворих (75,3%) – це діти до 17 років.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.