Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Чим загрожує застосування антибіотиків у дитинстві

22.12.14

З’явилися нові дані про побічні ефекти прийому антибіотиків у дитинстві. Вчені з Університету Пенсільванії виявили, що прийом цих препаратів пов’язаний з суттєвим підвищеним ризиком розвитку ювенільного ревматоїдного артриту. Про це йшлося на Щорічних зборах Американської колегії ревматологів, який нещодавно пройшов у Бостоні.
Дослідники проаналізували 153 випадки данного захворювання, що було діагностовано у дітей до 16-річного віку. Контрольна група, що досліджувалася, включала 1530 здорових людей. Було встановлено той факт, що у дітей, які до цього віку пройшли від 3 до 5 курсів лікування антибіотиками, співвідношення ймовірності розвитку ювенільного ревматоїдного артриту становить 3,8, а при 1-2 курсах — 3,1. Таким чином, було доведено що чим вища доза і кратність прийому антибактеріальних препаратів, тим вище ризик виникнення захворювання.

За однією з версій, зміни мікрофлори кишечника, що відбуваються під впливом антибіотиків, можуть грати свою роль при розвитку захворювань, включаючи аутоімунні, до яких також відноситься і ревматоїдний артрит. Хоча не виключається і той факт, що сам збудник бактеріальної інфекції може чинити вплив на появу хвороби.

Ці результати дослідження підтверджують важливість чіткого обґрунтування прийому антибіотиків.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.