Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Аптеки можуть залишитися без нагляду?

17.09.14

Згідно проекту наказу Міністерства охорони здоров’я, Держлікслужба (Державна служба з лікарських засобів) може бути позбавлена права на перевірку розміру націнок на лікарські засоби. Відповідний документ був розроблений робочою групою з роздрібної та оптової торгівлі лікарськими засобами, створеної Держлікслужбою.

У разі, якщо Міністерство охорони здоров’я України прийме рішення позбавити Держлікслужбу повноважень на проведення перевірок рівня роздрібних і оптових націнок на лікарські засоби, фармацевти практично можуть залишитися без нагляду.

Ситуація наступна: Кабмін 10 вересня 2014 приймає рішення про скасування Держцінінспекції. Але дане відомство поки що продовжує виконання своїх функцій, до тих пір, поки його повноваження не передадуть іншому відомству. При цьому Кабмін переклав проведення моніторингу динаміки цін на споживчому ринку (одну з функцій Держцінінспекції) на Державну службу статистики.

При цьому слід зазначити, що функцію контролю цін і розмірів націнок Кабінет міністрів не передав ніякому іншому державному органу, і фактично робити це тепер буде нікому.

Відстежувати ситуацію на ринку з цінами на лікарські засоби може також Антимонопольний комітет України. Але починати будь які перевірки він має право тільки за наявності фактів картельної змови або монопольного підвищення цін.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.