Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Антимонопольний комітет України зобов’язав аптеки знизити ціни на лікарські засоби

05.06.15

За останніми даними Антимонопольного комітету України, що були представлені громадськості, стало відомо про нові вимоги, висунуті до активних учасників фармринку. Суть вимог зводиться до врегулювання цін на лікарські засоби до економічно обґрунтованого рівня. У свою чергу, активні учасники фармринку формують офіційну відповідь на запит АМКУ за висунутими вимогами.

У той же час, прес служба Антимонопольного комітету представила учасникам фармринку звіт про проведений моніторинг щодо вартості ліків та ймовірних факторів, що сприяють варіаціям цін на лікарські засоби. До одних з об’єктивних причин, що сприяють підвищенню цін на ліки, АМКУ відніс економічні проблеми в країні, коливання курсу іноземної валюти, і, як результат, варіація цін в національній валюті, зміни у сфері податкової системи. Згадували і про можливі інші фактори, що сприяють підвищенню цін на лікарські препарати. Мова йде про подвійні схеми із закупівлі фармпрепаратів, в результаті яких аптеки можуть мати додатковий прибуток від продажів. Крім усього, певна накрутка на ціну препаратів здійснюється ще на етапі закупівлі у оптового дистриб’ютора, тому що оптовики зважують всі ризики у зв’язку з нинішньою економічною обстановкою, та закладають їх у ціну мед.препаратів.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.