Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Американським вченим вдалося вперше вивести ВІЛ з ДНК людини

09.09.14

Як повідомляється в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, фахівцям із США вдалося наблизитися до можливого винаходу ліків проти СНІДу. Вчені з університету Темпл змогли розробити методику, яка дозволяє вивести вірус ВІЛ-1 із заражених людських клітин.

Це є колосальним кроком на шляху до створення вакцини, яка в майбутньому може позбавити від раніше невиліковного недуга людство.

Слід зазначити, вірус ВІЛ-1 впроваджує свій геном в ДНК людини. А комплекс раніше розроблених фахівцями заходів, дозволяє всього лише проводити контроль стану здоров’я інфікованої людини, але не дає можливості повністю вилікувати її.

Професор Камел Халілі, який є керівником даного дослідження, заявив, що новітня методика дозволяє видаляти з клітин вірус ВІЛ-1, а саме так можливо вилікувати це захворювання, бо імунітет людини не може самостійно впоратися з даним вірусом. Професор також зазначив, що подібні методики змогли б допомогти також і в боротьбі з іншими вірусами, важковиліковними на сьогоднішній день.

Але вченим потрібно ще кілька років на доопрацювання даної техніки, перш ніж її зможуть почати застосовувати на пацієнтах, тому що їм ще належить вирішити ряд суттєвих проблем. Одна з них — яким чином доставити терапію в кожну інфіковану клітину і як буде можливо провести адаптацію лікування під кожного конкретного пацієнта. Тому що через схильність вірусу ВІЛ-1 до мутацій, вірусні послідовності їх суто індивідуальні.

Слід нагадати, що згідно останніх статистичних даних, у світі понад 33 мільйони людей інфіковані ВІЛ і, незважаючи на проведення високоактивної антиретровірусної терапії (ВААРТ), яка дозволяє всі останні 15 років тримати під контролем стан пацієнтів, їм потрібно безперервне лікування. При цьому як і раніше їх стан здоров’я продовжує погіршуватися як через саме захворювання, навіть не дивлячись на проведену терапію, так водночас через застосування токсичних препаратів, які дозволяють контролювати вірус.

Leave a Reply

Be the First to Comment!


wpDiscuz

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.