Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Американські вчені виявили зв’язок між герпесом і онкологічним захворюванням

16.01.17

Є безліч даних про вплив внутрішньоутробної інфекції на розвиток захворювань у дітей. Американські дослідники виявили зв’язок між позитивною реакцією на герпес (цитомегаловірус) і розвитком лейкозу у дітей. У журналі «Blood» були опубліковані результати дослідження Стівена Френсіса (кафедра епідеміології Університету штату Невада спільно з Університетом Каліфорнії, США), в яких стверджується, що при інфікуванні дітей цитомегаловірусом розвиток лейкозу у дітей спостерігається частіше в 3 рази.

Йдеться про злоякісну форму раку, яка є однією з часто зустрічаємих і злоякісних в дитячому віці (2-6 років). Гострий лімфобластний лейкоз — захворювання, при якому відбувається неконтрольоване розмноження незрілих клітин крові — лимфобластів. Вперше вчені змогли визначити конкретний вірус (цитомегаловірус), здатний впливати на появу онкозахворювання.
Цитомегаловірус — це один з видів вірусу герпесу. Передається від матері до дитини, під час статевого акту, через слину, молоко і побутові предмети. Цитомегаловірус, який потрапив в організм людини неможливо знищити, можна медикаментозним засобами лише знизити його активність. Половина дорослих жителів планети до 40 років заражені цитомегаловірус. Серйозну небезпеку вірус представляє під час вагітності, так як може відбутися інфікування плода.
У дослідженнях американських вчених брали участь більше 500 дітей. У маленьких пацієнтів з гострим лімфобластним лейкозом присутність цитомегаловірусу виявилась в організмі в 3,71 рази частіше, ніж у здорових дітей. Дослідницька робота в даному напрямку триває.

За матеріалами порталу http://virusstop.com.ua

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.