Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

27 травня в Запоріжжі відбудеться акція «Кладовище замість ліків»

26.05.15

27 травня в Запоріжжі під стінами обласної державної адміністрації відбудеться акція «Кладовище замість ліків». Активісти і люди, хворі на СНІД, за допомогою цієї акції хочуть привернути увагу прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка до того, що через три тижні в Україні закінчаться лікарські препарати, що входять до схеми лікування для понад 20 тисяч ВІЛ-позитивних людей.

Більшість людей без застосування цих ліків просто не виживуть. Ірина Дорошенко, заступник голови правління Запорізького обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», зазначила, що ситуація складається критична і, якщо питання не вирішиться позитивно, вже в червні близько 4 тисяч людей будуть змушені перервати своє лікування. Більш того, при такому результаті ситуації, що склалася, вся Загальнодержавна цільова соціальна програма протидії ВІЛ-інфекції / СНІДу на 2014-2018 роки буде фактично провалена.

Щоб привернути увагу до вирішення виниклої проблеми, активісти і люди, інфіковані ВІЛ, прийдуть під Запорізьку обласну державну адміністрацію вимагати термінового вирішення питання з наявністю необхідних лікарських препаратів.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.