Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Перемогти ВІЛ/СНІД в Україні допомо..
  • 27.09.2017

Перемогти ВІЛ/СНІД в Україні допоможе медреформа?

Детальніше »

Обережно, вірусний гепатит!
  • 06.09.2017

Для щеплення КПК вакцини вистачить ..
  • 01.09.2017

Facebook

Виявлено небезпечний вірус, який здатний викликати епідемію

14.03.16

Епідеміологами виявлено новий вірус, аналогічний тому, який у 2002 році викликав епідемію атипової пневмонії. матеріали дослідження на цю тему було опубліковано в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

Вченими з Університету Північної Кароліни в Чапел-Хілл даний вірус був знайдений у кажанів.

В опублікованих матеріалах повідомляється, що вірус під назвою WIV1-CoV здатний зв’язуватися з тими ж рецепторами, що і вірус SARS, який раніше став причиною атипової пневмонії. При цьому вірус добре відтворюється в штучних тканинах дихальних шляхів людини, а це означає, що вірус в теорії може вразити велику кількість людей.

За словами керівника дослідження Вінета Менакер, вірус може ніколи не дістатися до людини, але якщо добереться, то WIV1-CoV цілком може почати нову епідемію з серйозними наслідками для здоров’я людей і глобальної економіки.

Також вченим вдалося встановити, що антитіла, які раніше застосовувалися медичними фахівцями для боротьби з SARS, цілком ефективні і проти нового вірусу. Однак існуючі вакцини не зможуть допомогти при профілактиці від WIV1-CoV через невеликі відмінностей в будові коронавирусів.

Leave a Reply

Be the First to Comment!


wpDiscuz

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.