Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Лікування гомеопатичними препаратам..
  • 09.08.2017

Лікування гомеопатичними препаратами в Великобританії офіційно визнано неефективним

Детальніше »

Ін’єкційні антиретровірусні п..
  • 07.08.2017

Ін’єкційні антиретровірусні препарати поліпшать якість життя пацієнтів з ВІЛ

Детальніше »

У Запоріжжі спалах гепатиту А
  • 31.07.2017

Facebook

Вчені вже наблизилися до створення ліків і вакцини проти MERS

05.07.15

Близькосхідний респіраторний синдром (MERS) є однією з самих останніх, раніше невідомих загроз людству: смертність при MERS становить майже 40%. Але вченим вже вдалося впритул наблизитися до створення ліків і вакцини проти цього захворювання.

Початок місяця ознаменувався двома істотними досягненнями в області вірусології: вченим різних країн вдалося нарешті, практично одночасно, створити прототип лікарського препарату для лікування близькосхідного респіраторного синдрому (MERS), і, що вкрай важливо, впритул наблизитися до створення вакцини від цього смертельно-небезпечного захворювання.

Масовий спалах атипової пневмонії MERS, що стався останнім часом в Південній Кореї, показав, що лікарі на сьогоднішній день практично беззбройні проти цього страшного захворювання. Нагадаємо, перші випадки захворювання MERS були зареєстровані на Близькому Сході відносно недавно — наприкінці 2012 року.

Спільна робота американських вчених з медичного коледжу при університеті штату Меріленд (University of Maryland School of Medicine) і їхніх колег з фармацевтичної компанії Regeneron Pharmaceuticals, Inc. виявилася більш ніж успішною.

Під час дослідів з лабораторними мишами вчені виявили, що два види антитіл (REGN3051 і REGN3048) мають здатність нейтралізувати коронавірус MERS-CoV, який і викликає хворобу.

Ще один удар по коронавірусу MERS завдали німецькі вчені з Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана (Ludwig-Maximilians-Universitat Munchen). Ними був створений препарат, який під час дослідів з мишами забезпечував явно виражену імунну відповідь.

Після того, як в ході дослідів імунізованим мишам вводився збудник MERS, практично жодна тварина не захворіла, в той час як в контрольній групі, тваринам з якої препарат не вводився, загинуло близько 36% піддослідних.

Німецькі вчені планують розпочати першу фазу клінічних випробувань вакцини за участю людей ще до початку осені цього року.

Leave a Reply

Be the First to Comment!


wpDiscuz

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.