Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Вчені відкрили антибіотик, до якого немає резистентності

21.01.15

Вченими в США був виявлений новий антибіотик, за їх попередньою інформацією, у хвороботворних мікробів не виробляється стійкість до нього.

В опублікованому у виданні Nature звіті про проведену роботу, вчені вкрай обережно формулюють даний висновок. Дослідники вказали, що, завдяки даному відкриттю, в недалекому майбутньому можливе створення цілих лінійок антибіотиків, що дозволяють уникнути вироблення стійкості (резистентності).

Робота створена у співавторстві дослідниками з Північно-Східного університету (США, Бостон), їх колегами з з наукових центрів Великої Британії та Німеччини, а також фарм.компаній. Новий антибіотик отримав назву «теіксобактін».

У статті, яка описує отриманий новий препарат, вчені нагадують, що в останні роки резистентність (стійкість) до антибіотиків у світі поширюється набагато швидше, ніж розробляються і впроваджуються в клінічну практику нові з’єднання. А це несе істотну загрозу і породжує справжню кризу в світовій охороні здоров’я.

Leave a Reply

Be the First to Comment!


wpDiscuz

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.