Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Стійкість бактерій до антибіотиків ..
  • 30.11.2017

Стійкість бактерій до антибіотиків допоможе перемогти… часник

Детальніше »

Нові антиретровірусні препарати доп..
  • 22.11.2017

Нові антиретровірусні препарати допоможуть перемогти епідемію ВІЛ / СНІДу

Детальніше »

Кір не відступає: хворіють не вакци..
  • 17.11.2017

Facebook

У Харкові СБУ перекрила канал постачань фальсифікованих ліків

24.10.14

За інформацією, опублікованою Службою безпеки України, співробітниками відомства в Харкові викрито та припинено потужне підпільне виробництво фальсифікованих ліків, вироблених з контрабандних речовин.

В даній схемі були задіяні виробничі потужності фармацевтичного підприємства Харкова, на яких незаконно виготовлялися фальсифіковані препарати — Анаферон, Кетанов, Карсил і Спазмалгон, терміни придатності підроблених препаратів проставлялися довільно, пігулки упаковувалися під маркуванням відомих закордонних фармкомпаній. Підроблені лікарські засоби планувалося реалізовувати через аптечні мережі.

В ході розслідування було встановлено, що великі партії фальсифікованих лікарських засобів (вироблених на території країн Північної Азії), а також хімічних сумішей, були переправлені незаконно авіатранспортом на територію України. Перевезення здійснювалося під виглядом побутової хімії через міжнародні поштові відправлення, з приховуванням від митного контролю.

За висновком експертів, підроблені лікарські засоби містили звичайний крохмаль, а також інші наповнювачі, що не дають ніякого терапевтичного ефекту.

Були проведені обшуки в складських і офісних приміщеннях комерційної структури, в ході яких було вилучено медичні субстанції, близько двох тонн готових фальсифікованих лікарських засобів, а також промислове обладнання для їх виробництва, на загальну суму понад 10 мільйонів гривень.

Головне слідче управління СБУ відкрило кримінальне провадження за даним фактом, з ознаками злочину, який передбачено ч. 2 ст. 305 Кримінального кодексу України (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів).

Ведеться досудове слідство.

Leave a Reply

Be the First to Comment!


wpDiscuz

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.