О препаратах

Узнайте, что представляют собой препараты Протефлазид®

Где купить?

Выберите ближайшее место для покупки препарата

Вопросы и ответы

Вы можете задать свой вопрос

Сообщить о побочном действии

Пишите нам

Важное

Последние новости

В Калифорнии завелись комары, перен..
  • 23.06.2017

В Калифорнии завелись комары, переносящие вирус Зика

Подробнее »

В Канаде исследовали новую вакцину ..
  • 21.06.2017

Украину продолжает атаковать корь
  • 16.06.2017

Facebook

Вопросы и ответы

Добрий день підскажіть будьласка якщо я приймав краплі 2 місяця по неправильній схемі а третій місяць так як ви рекомендуєте як мені бути дальше чи приймати тоді ще 2 місяця по вашій рекомендованій схемі при папіломо вірусі ? Дякую. Автор: Іван

Іван, напишіть, будь ласка, за якою схемою Ви приймали Протефлазід перші 2 місяці?

Після прийому свічок Протефлазид,на 3 день ще виходить виділення зеленого кольору. Це нормально? Автор: Вероніка

Доброго дня!

Виділення з піхви зеленого кольору можуть бути обумовлені вживанням Протефлазіду супозиторіїв. Однак, для того, щоб виключити іншу природу виділень зверніться  до свого лікаря.

Добрий день в мене виявлено папіломовірус і лікар порадив мені вживати протефлазід за такою схемою перші10 днів по 10 капель 3 раза на добу другі 10 днів по 8 капель 3 раза на добу і треті 10 днів по 5 капель 3 раза на добу вживати краплі в чистому вигляді не розбавляючи водою підскажіть наскільки це хороший курс і чи слід щось міняти чи по чинати все заново? ще підскажіть будьласка по якій схемі слід приймати препарат при папіломо вірусній інфекції другий і третій місяць і чи обовязково капати препарат на воду чи можна просто на ложку і пити ? і чи потрібно продовжувати приймати препарат після трьох місячного курсу? Автор: Володимир

Доброго дня!

Згідно з чинною Інструкцією до медичного застосування, Протефлазід показаний для лікування папіломавірусної інфекції.

Рекомендована схема в даному випадку: по 12-15 крапель 2 рази на день безперервно протягом 3-х місяців. Оскільки препарат концентрований, необхідну кількість препарату потрібно капати в невеликий об’єм води (1-2 столові ложки) і приймати за 10-15 хвилин до їжі. Це стандартна схема лікування. Зазвичай цього буває достатньо.

Однак, в залежності від конкретного випадку, наприклад, при рецидивному  перебігу інфекції, курси лікування повторюють 1-2 рази на рік за рекомендацією лікаря.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що для ефективного лікування папіломавірусної інфекції, обов’язково лікування і статевого партнера.

Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи продаються краплі «Протефлазід» у Польщі?? Дякую. Автор: Іванна

Добрый день! Протефлазид в Польше не продается.

Добрый день. Гинеколог назначил лечение доксициклином и протефлазидом по стандартной схеме. Сейчас заканчиваю курс антибиотика,появился кандидоз, доктор рекомендует пропить флуконазол по 50 г,5 дней, приём протефлазида продолжаю. Возник вопрос можно ли принимать одновременно противовирусный протефлазид и противогрибковый препараты? Автор: Людмила

Добрый день!

При применении Протефлазида®  никаких негативных  проявлений  взаимодействия  препарата с другими лекарственными средствами, в том числе и противогрибковыми,  не установлено.

Поэтому  Вы можете  принимать одновременно противовирусный Протефлазид®  и противогрибковый  флуконазол.

Будьте здоровы!

Здравствуйте! Скажите пожалуйста, есть ли смысл принимать протефлазид при ВИЧ инф если я уже принимаю АРВТ? Автор: Олег

Доброго дня, Олег.

Дане рішення приймає виключно лікар!

Вам необхідно отримати консультацію у фахівця, що призначив лікування.

Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, Вы сотрудничаете с аптеками «Мрія-Фарм» и «Бажаємо здоров’я»? Автор: Елена

Добрый день! Да, мы сотрудничаем с ними. Здоровья Вам!

Здравствуйте! Возможно ли субфебрильное повышение температуры во время приема протефлазида? Препарат принимаю длительно, более 6-ти месяцев (по назначению врача). Периодически повышается температура (до 37,4С). При этом общие анализы крови и мочи в норме, гормоны щитовидки в норме. Автор: Елена

Добрый день.

Да, во время приема препарата Протефлазид возможно временное повышение температуры, без необходимости отменять препарат (смотрите инструкцию к применению). В некоторых случаях необходимо проконсультироваться с врачом  для исключения других возможных причин повышения температуры.

Удачи, Будьте здоровы.

Доброго дня! я ВІЛ-інфікований, приймав протефлазид не один рік..та час робить своє..з листопада почав приймати АРВТ..як бути з протефлазидом далі?..чи є зміст продовжувати?..якщо можна (і якщо вони є), будь-ласка, посилання на результати досліджень в цьому напрямку..дякую! Автор: Олег

Доброго дня. Враховуючи ваш стан, питання з приводу прийому препарату Протефлазід повинен вирішувати ваш лікар. Усього найкращого, гарного самопочуття.

Доброго вечора в мене виявлено вірус папіломи, п’ю ці каплі. Чи можна мені при цьому жити статевим життям? Автор: Світлана

Доброго дня, Світлана.

Як Ви могли переконатись, в інструкції, а саме в розділі  протипоказання, заборони немає, однак варто проконсультуватись в лікаря, який призначив лікування.

Здоров’я Вам!

1 2 3 43

Задать вопрос




Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.