О препаратах

Узнайте, что представляют собой препараты Протефлазид®

Где купить?

Выберите ближайшее место для покупки препарата

Вопросы и ответы

Вы можете задать свой вопрос

Сообщить о побочном действии

Пишите нам

Важное

Последние новости

От кори будут вакцинировать взрослы..
  • 21.06.2018

От кори будут вакцинировать взрослых из групп риска

Подробнее »

Китайская нановакцина защитит от вс..
  • 16.03.2018

Китайская нановакцина защитит от всех штаммов гриппа?

Подробнее »

Взрослое население Киева атакует «д..
  • 05.02.2018

Взрослое население Киева атакует «детская» ветрянка

Подробнее »

Facebook

Вопросы и ответы

Пропустила 1 день приема протефлазида при герпесе. Что делать? Автор: Наташа

Продолжайте далее принимать по рекомендуемой схеме.

1. Чи треба перед введенням супозиторію робити вагінальне спринцюванння? 2. Чи можна під час лікування препаратом продовжувати приймати оральні контрацептиви? 3. Якщо курс лікування від папіломавіруса проходять обидва партнери (дівчина краплі і супозиторії, хлопець краплі), то як вести статеве життя? Автор: Валерія

  1. Суппозиторій вводиться після звичайних гігієнічних процедур, спринцювання не потрібно.
  2. Негативні взаємодії з іншими лікарськими засобами при застосуванні Протефлазида не виявлені, проте рішення про включення в схему лікування будь-якого препарату в кожному конкретному випадку приймає спеціаліст, тому проконсультуйтеся з лікарем.
  3. Можливість ведення статевого життя під час проходження курсу лікування, обговорюйте з лікарем. Після введення супозиторія не рекомендується вступати в статевий контакт протягом 8 годин.

Якщо курс лікуваня препаратом від папіломавіруса 3 місяці, то кожен місяць заново діє схема по тижням? тобто у 1 тиждень 2-го місяця приймати знову по 7 крапель, вірно? Автор: Валерія

Згідно з Інструкцією при лікуванні папіломавірусної інфекції Протефлазид® призначається по 12-15 крапель 2 рази на день протягом трьох місяців безперервно. Одночасно рекомендується застосування Протефлазіду супозиторіїв вагінально: по 1 супозиторію 2 рази на день 14 днів кожного з трьох місяців лікування (після менструації).

Данный препарат мне виписал врач от вируса герпеса 1типа, но у меня есть сопутствующее гормонально-зависимое заболевание. На мой вопрос врач ответить не смог. Скажите, можно ли принимать Протефлазид при эндометриозе, имеет ли он какое-либо влияние на уровень женских половых гормонов, в частности на эстроген??? Автор: Ирина

Добрый день!

Противопоказанием к применению Протефлазида является только повышенная чувствительность к компонентам препарата и язва желудка и/или двенадцатиперстной кишки. Других противопоказаний препарат не имеет.

 

Чи можна приймати протефлазід у першому триместрі вагітності? Автор: Христина

Клінічний досвід застосування Протефлазіду у І-III триместрах вагітності негативного впливу не виявив. Але застосування можливе тільки за призначенням та під контролем лікаря.

Чи можна одночасно ставити свічки протефлазід і таржинан? Дякую. Автор: Уляна

ПРОТЕФЛАЗІД® (супозиторії) можна комбінувати з іншими  препаратами для лікування вірусно-бактеріальних і вірусно-грибкових захворювань органів малого таза. Негативних проявів унаслідок взаємодії з іншими лікарськими засобами не встановлено. Дотримуйтесь рекомендацій вашого лікаря.

Как можно узнать серию протефлазида? Автор: Бехруз

Добрый день!

Серия Протефлазида, капли  указана на клипе картонной упаковки и  на этикетке флакона.

Серия Протефлазида, суппозитории указана на клипе картонной упаковки и на стрипе свечей.

Скажите пожалуйста, можно принимать протефлазит и одновременно вормил? Автор: Ольга

При применении Протефлазида негативных проявлений вследствие взаимодействия с другими препаратами  не установлено. Поэтому вы можете принимать Протефлазид с Вормилом, если вам это порекомендовал врач.

Для лечения цитомигаловирусной инфекции пропили препарат на протяжении 3 мес,через какое время можно снова повторить прием? Прошло 2 мес и врач рекомендует снова возобновить приём. Автор: Ольга

При рецидивирующем течении инфекции врач может рекомендовать повторные курсы прима Протефлазида. Придерживайтесь рекомендаций вашего врача.

Чи можна приймати протефлазид онкохворим? Автор: Вікторія

Згідно з Інструкцією онкологічні захворювання не є протипоказанням для призначення Протефлазіду

 

1 2 3 46

Задать вопрос
Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.