Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Стійкість бактерій до антибіотиків ..
  • 30.11.2017

Стійкість бактерій до антибіотиків допоможе перемогти… часник

Детальніше »

Нові антиретровірусні препарати доп..
  • 22.11.2017

Нові антиретровірусні препарати допоможуть перемогти епідемію ВІЛ / СНІДу

Детальніше »

Кір не відступає: хворіють не вакци..
  • 17.11.2017

Facebook

Про компанію

ТОВ «НВК «Екофарм» — фармацевтична компанія, заснована в 1998 році.

Місія «НВК «Екофарм» — забезпечити людей створеними з рослинної сировини лікарськими препаратами, ефективність і добра переносимість яких доведена в доклінічних і клінічних дослідженнях.

Сьогодні на ринку — 4 оригінальних лікарських препаратів, розроблених ТОВ «НВК «Екофарм»: ПРОТЕФЛАЗІД® краплі, ПРОТЕФЛАЗІД® супозиторії, ІМУНОФЛАЗІД® сироп, ФЛАВОЗІД® сироп.

Біологічно активна речовина протефлазід – це рідкий екстракт, отриманий із суміші трави Щучки дернистої (Herba Deschampsia caespitosa L.) та трави Війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.). Ці дикоростучі трави містять комплекси флавоноїдів, яким притаманний широкий спектр противірусної дії, а також імуномодулюючі, антимутагенні, протизапальні, антиоксидантні, протипухлинні та протиалергічні властивості.

ТОВ «НВК «Екофарм» виконано:

  • 33 наукових доклінічних дослідження;
  • 221 науково-практичних робіт та клінічних досліджень при лікуванні захворювань, викликаних вірусами (грипу та ГРВІ, герпесу, папіломи людини, гепатиту та ВІЛ). У цих дослідженнях взяли участь більше 11 220 людей, понад 3500 з них — діти, більше 1200 — вагітні жінки. Звіти по даним роботам та клінічним дослідженням опубліковані у спеціалізованих наукових виданнях та розміщені на сайті: ecopharm.ua, в розділі «Наука»;
  • за період з 2000 по 2016 рр. результати клінічної ефективності препаратів ТОВ «НВК «Екофарм» були представлені в 9-ти докторських і 38 кандидатських дисертаціях.

МОЗ України випущено: методичних рекомендацій — 21, «Інформаційних листів про нововведення в системі охорони здоров’я» — 29.

 


Обсуждение закрыто.

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.