Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Перемогти ВІЛ/СНІД в Україні допомо..
  • 27.09.2017

Перемогти ВІЛ/СНІД в Україні допоможе медреформа?

Детальніше »

Обережно, вірусний гепатит!
  • 06.09.2017

Для щеплення КПК вакцини вистачить ..
  • 01.09.2017

Facebook

Кожна людина — носій 5-ти видів вірусів

10.02.17

На медичному порталі BioMed Central американські вчені з університету Джорджа Вашингтона опублікували результати досліджень, які доводять, що кожна людина є носієм патогенних вірусів.

В експерименті взяли участь 102 людини віком 18-40 років. Учасники експерименту відчували себе добре, ніяких скарг на здоров’я у них не фіксували. Проби на наявність вірусних інфекцій були взяті з носа, рота, шкіри, піхви і калу. Результат показав, що кожен з добровольців — носій мінімум 5-ти вірусів. Причому це — без шкірної проби, яка може переносити ще більшу кількість вірусів.

Так, в слині були виявлені аденовіруси (викликають застуду і пневмонію), віруси герпесу HPV7 і HPV6, у 75% добровольців виявлений папіломавірус. У піхві майже у 40% жінок виявили вірус папіломи людини (ВПЛ), а у деяких це була його ракова форма.

За матеріалами BioMedCentral.com

Leave a Reply

Be the First to Comment!


wpDiscuz

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.